![](https://milanode-s3.fra1.digitaloceanspaces.com/static/images/Milanode-psifiako-bima-ergaleiothiki-antagonist.original.jpg)
Η Milanode, με στόχο την διαρκή βελτίωση της επιχείρησης, των προϊόντων και υπηρεσιών της, εντάχθηκε στις δράσεις "Ψηφιακό Βήμα" & "Εργαλειοθήκη Ανταγωνιστικότητας", στοχεύοντας στην περαιτέρω ψηφιακή αναβάθμισή της καθώς και τον παραγωγικό εκσυγχρονισμό της.
Με τη συμβολή του ΕΠΑνΕΚ ενισχύθηκε η επιχείρηση αποφέροντας οφέλη στην ανταγωνιστικότητα της χώρας καθώς και στην τοπική οικονομία.
![](https://milanode-s3.fra1.digitaloceanspaces.com/static/images/psifiako-GR.original.jpg)
![](https://milanode-s3.fra1.digitaloceanspaces.com/static/images/ergaleiothiki-GR.original.jpg)
![](https://milanode-s3.fra1.digitaloceanspaces.com/static/images/psifiako-EN.original.jpg)
Αναλυτικά οι δράσεις:
- Ψηφιακό Βήμα - (ελ)
- Digital Step - (en)
- Εργαλειοθήκη Ανταγωνιστικότητας (ελ)